Paul van Loon — Raveleinas

pagal |

Paul van Loon — Raveleinas

O kas gi tas Raveleinas?.. Viena išeičių – atsiversti pirmąjį slaptingosios istorijos puslapį ir nerti nuotykių gelmėn!

Du pasauliai, skiriami šimtmečių. Viename pavydima naujutėlaičio Range Roverio, per iPhone’ą visu garsu pliekia Metallica, o apie tai, kad palisadas yra gynybinė tvora, galima akimirksniu sužinoti iš Vikipedijos. Kitame didžiuojamasi eikliu žirgu ar žaižaruojančio kalavijo galiomis, paukščių kaukolėmis nukarstytą baslių tvorą čia pat gali paliest ranka, o skubią žinią išsiųsti ne elektroniniu paštu, bet įdavęs popierinį laišką sakalui snapan!

– Raveleinas! – balsiai ir aiškiai ištarė jis.Vartų arkos viršuje radosi iškalti žodžiai, tarytum neregima ranka juos būtų rėžusi akmenyje. Iš tų žodžių susidėstė keistas sakinys.– Kas ten parašyta? – paklausė Ema su Liza.– Kur varnai į raitelius mainos, – garsiai perskaitė Tomas.„Keista frazė, – pamanė jis. – Skamba truputį senoviškai. Ką gi tai reiškia? Lyg būtų kokia pranašystė. O gal…

Narsiais Raiteliais virtę vaikai ieško atsakymų į, rodos, neįveikiamas mįsles, įtemptomis minutėmis nuoširdžiai kvatojasi ir vėl sutelkę savo magiškąsias galias siekia galutinio tikslo.

(Visited 1 times, 1 visits today)