Mike Omer — Žudiko kailyje

pagal |

Mike Omer — Žudiko kailyje

Serija: „Zoe Bentley Mystery #1“.

Autoriaus Mike Omer kriminalinis trileris „Žudiko kailyje“ stingdo kraują, vilioja tamsiomis paslaptimis, nepaleidžia iki pat pabaigos ir verčia ieškoti atsakymo, ar tikrai praeitis pasiliko už nugaros.

Čikagoje rastos trys nužudytos moterys. Ir ne bet kaip! Jų kūnai balzamuoti ir palikti taip, kad moterys atrodytų lyg gyvos. FTB abejoja vietinio nusikaltimų profiliuotojo nuomone ir į pagalbą tirti kraupaus nusikaltimo pasikviečia teismo psichologę Zoją Bentli. Ji mėgsta savo darbą, sugeba įsijausti į psichopatų mąstyseną, perpranta jų motyvus ir padeda FTB juos atpažinti.

Zoja greitai supranta, kad jie su nauju partneriu agentu Teitumu žiūri ne ta pačia kryptimi. Ji yra kruopšti, susikaupusi medžiotoja, o jis karštakošis, nepaisantis taisyklių. Kad sugautų serijinį žudiką, jiems teks rasti būdą kartu bendradarbiauti. Kol Čikagoje nemirė dar daugiau moterų. Tačiau, kai trijų paslaptingų vokų turinys atskleidžia ryšį su Zojos vaikystėje įvykdytomis žmogžudystėmis, medžiotojas tampa medžiojamuoju. Prasideda nuožmi kova.

Skaitytojai gauna progą susipažinti su dviem bylom. Šiandienine – balzamuotų moterų. Ir ta, kuri nutiko prieš dvidešimt metų, kuomet Zoja buvo tikra, kad gali pasakyti, kas žudikas, tačiau keturiolikmetės niekas neklausė.

„Žudiko kailyje“ yra pirmoji serijos apie teismo psichologę Zoją Bentli dalis. Kriminalinis trileris nepraranda tempo iki pat galo. Rašytojas parengė keletą netikėtų siužeto posūkių ir nuspėti istorijos pabaigą bus iš tiesų sunku. Nužudymo detalės, policijos tyrimo procedūros, paslaptys, tamsa, šypseną keliantys partnerių santykiai – visa tai daro istoriją itin patrauklia.

Izraelio autorius Mike Omer – buvęs žurnalistas, žaidimų kūrėjas ir žaidimų kompanijos generalinis direktorius. Tačiau šiandien jis yra atsidėjęs rašymui ir šiuo metu, greičiausiai, kuria naują istoriją apie teismo psichologę Zoją Bentli ir jos narpliojamus nusikaltimus. Autorius sako, kad mėgsta rašyti apie du dalykus: žmones, kurie gali tapti aukomis arba įvykdyti nusikaltimus bei juokingus atsitikimus. Šiuos du dalykus jis sėkmingai sujungia savo paslaptinguose trileriuose. 2018-tais metais „Žudiko kailyje“ tapo „Amazon“ bestseleriu. Taip pat knyga puikavosi ir „The New York Times“ bei „Washington Post“ geriausiųjų sąrašuose.

Iš anglų kalbos vertė Margarita Vilpišauskaitė

(Visited 37 times, 1 visits today)