Megan Miranda — Tobula nepažįstamoji

pagal |

Megan Miranda — Tobula nepažįstamoji

Populiaraus trilerio „Visos dingusios“ autorė pristato naują įtampos kupiną romaną. Pagauli Megan Miranda istorija „Tobula nepažįstamoji“ – apie žurnalistę, kuri ryžtasi rasti savo dingusią draugę. Draugę, kuri galbūt net neegzistuoja.

Kai žurnalistės Lėjos karjera pakimba ant plauko, gresia teismo procesas, ji skuba išvykti iš Bostono. Susitikimas su sena drauge Ema Lėjai suteikia progą kartu su ja pradėti viską iš naujo. Ema, ką tik ištrūkusi iš nekaip pasibaigusių santykių, įtikina Lėją drauge vykti į kaimišką vietovę Pensilvanijoje, kur yra laisvų vietų mokytojams ir niekas nieko nežino apie Lėjos praeitį. Taip pat ir Emos…

„Tobula nepažįstamoji“ atskleis tą mažų miestelių atmosferą, kai visi vieni kitus pažįsta, tačiau kiekvienas turi ką slėpti.

Vieną dieną šiame miestelyje užpuolama į Lėją panaši moteris, o Ema apskritai dingsta. Lėja staiga ima suvokti, kiek mažai ji žinojo apie savo draugę ir kambariokę. Neįmanoma rasti šeimos narių, draugų, dokumentų ar net pirštų antspaudų. Policija kelia klausimą, ar Ema apskritai egzistavo ir Lėją laiko pagrindine įtariamąja.

Kovodama su policijos ir savo pačios abejonėmis dėl savo sveiko proto, Lėja imasi atskleisti tiesą apie Emą. Jai teks įveikti ne vieną savo praeities demoną, atskirti, kuo gali pasitikėti, o kuo ne, ir apginti savo gerą vardą. Juk jos karjerą sužlugdė vienas straipsnis, o visa istorija nėra iki galo aiški.

(Visited 38 times, 1 visits today)