Matthew Syed — Tu esi nerealus

pagal |

Matthew Syed — Tu esi nerealus

Pozityvi ir įkvepianti knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ padės vaikams ir paaugliams išmokti atskleisti ir džiaugtis savo galimybėmis ir talentais, bei tapti sėkmingais ir laimingais suaugusiais.

„Man nesiseka sportas“, „aš nemoku matematikos“, „aš tikrai susikirsiu per egzaminus“… Skamba pažįstamai? Jei tikite, kad ko nors negalite, yra labai didelė tikimybė, kad net nemėginsite. O jeigu galėtumėte padaryti taip, kad jums sektųsi sportas, matematika ir sėkmingai išlaikytumėte egzaminus? Kas, jeigu galėtumėte padaryti taip, kad jums sektųsi viskas, apie ką pagalvojate?

Knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ gali padėti jauniesiems skaitytojams įgyti daugiau pasitikėjimo savimi. Tai knyga, kuri įkvėps ir padrąsins, kuri padės rasti bei atskleisti tikrąjį savo potencialą. Times žurnalistas, sportininkas ir bestselerių autorius Matthew Syed knygoje „Tu esi nerealus“ remiasi žymių ir sėkmingų žmonių pavyzdžiais, ir parodo, jog sėkmė yra užsidirbama, o ne gaunama. Nuo Mocarto iki Serenos Viljams – visi sunkiai dirbo, nuolat mokėsi, tikėjo savimi, o svarbiausia, norėjo augti. Tik taip galima pasiekti sėkmę.

Praktiška, įžvalgi ir pozityvi knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ padės vaikams nebijoti iššūkių, mokytis klysti, tapti tvirtesniems ir augti laimingiems.

„Ši motyvuojanti knyga yra ideali bet kuriam jaunuoliui, kuriam reikia šiek tiek pastiprinti pasitikėjimą savimi, ypač, jei sunkiai sekasi mokykloje ar sporte. Jie sužinos, kad darydami viską dar ir dar kartą, gali pasiekti visko, ko trokšta širdis.“

The Sun

„Puiki knyga visiems, norintiems sužinoti, kaip išnaudoti savo tikrąjį potencialą.“

The Week Junior

Matthew Syed (g. 1970 m.) – anglų žurnalistas, rašytojas, lektorius. Jis yra vienas įtakingiausių mąstytojų, kai kalbame apie tobulėjimą ir rezultatų siekimą. Savo knygose ir paskaitose jis remiasi įvairių sričių tyrimais ir tikrais pavyzdžiais iš sporto, verslo, švietimo ar politikos. Autorius žvelgia giliau ir aiškinasi, kaip iš tikrųjų ateina sėkmė ir kodėl neįmanoma augti, jei esame nepasirengę mokytis iš savo klaidų.

Matthew Syed yra buvęs stalo teniso žaidėjas ir buvo geriausias Anglijoje maždaug dešimtmetį. Šiuo metu jis yra daugybę apdovanojimų pelnęs The Times žurnalistas ir labai vertinamas lektorius, nuolat kalbinamas radijo ir TV laidose. Rašytojas gyvena Londone su žmona ir dviem vaikais.

Iš anglų kalbos vertė Justina Mikeliūnaitė