Mantak Chia & Maneewan Chia & Douglas Abrams & Rachel Carlton Abrams — Seksualinės daoistų praktikos poroms

pagal |

Mantak Chia & Maneewan Chia & Douglas Abrams & Rachel Carlton Abrams — Seksualinės daoistų praktikos poroms

Knygoje „Seksualinės daoistų praktikos poroms: kaip patirti daugkartinį orgazmą” apie tai, kaip kiekvienas vyras ir moterys gali patirti tikrą malonumą ir gerokai sustiprinti savo sveikatą bei gyvenimo džiaugsmą.

Tai nėra dar viena knyga apie seksą. Nors apie jį šiandien yra nepaprastai daug kalbama, visgi lieka daugybė nesusipratimų, todėl sunku suvokti, kas tiesa, o kas melas. Neabejojame, kad matėte daugybę skelbimų, kuriuose sekso ekspertai žada išmokyti, kaip tapti geriausiu pasaulyje meilužiu, visą dieną mėgautis orgazmais ir pasiekti seksualinę ekstazę – ir visa tai nededant jokių pastangų. Ši knyga grindžiama trijų tūkstančių metų tikros seksualinės patirties tradicija, todėl autoriai gerai suvokia, kad norint pakeisti seksualinį savo gyvenimą, reikia įdėti daugybę pastangų. Pažinti seksualines paslaptis yra viena, o taikyti jas praktikoje yra visai kas kita. Čia aprašytas technikas patikrino ir ištobulino nesuskaičiuojama daugybė meilužių per tūkstančius metų laboratorijose ar realiame gyvenime. Mes jas stengiamės perteikti kuo paprasčiau ir aiškiau, tačiau vienintelis būdas gauti iš jų naudos – tai jas taikyti praktikoje.

Tai galingos -praktikos. Knygoje pristatomos technikos gali visiškai pakeisti Jūsų sveikatą ir seksualumą, tačiau mes negalime pateikti jokių diagnozių ar duoti patarimų, jei vartojate vaistus. Jei Jūsų aukštas kraujo spaudimas, sergate širdies ligomis ar tiesiog esate silpnos sveikatos, praktikuokite pamažu. Jei sergate kokiomis nors ligomis, prieš praktikuodami pasitarkite su gydytoju. O jei turite su praktika susijusių klausimų, pasitarkite su Universaliojo Daoizmo mokytoju.

Šioje knygoje sužinosite, kaip:
Mėgautis ilgesniais, intensyvesniais viso kūno orgazmais
Seksualinę energiją panaudoti bendrai sveikatai gerinti
Sustiprinti seksualinę savo energiją ir gyvybiškumą
Atpažinti savo partnerės troškimus
Padėti savo partnerei patirti pakartotinių orgazmų
Įvaldyti seksualinės sueities technikas, galinčias visiškai patenkinti Jūsų partnerę
Išnaudoti seksualumą dvasingumui stiprinti
Išsaugoti lytinių santykių saugumą
Sustiprinti seksualinę savo galią sulaukus vidutinio ar senyvo amžiaus
Išsaugoti santykių aistrą