Liv Constantine — Paskutinė ponia Periš

pagal |

Liv Constantine — Paskutinė ponia Periš

Po Liv Constantine slapyvardžiu besislepiančios seserys Lynne Constantine ir Valerie Constantine sukūrė įtempto siužeto psichologinį trilerį „Paskutinė ponia Periš“. Aštrus, įtaigus, netikėtas, bauginantis – šie žodžiai dažnai skamba knygos apžvalgose.

Amber Paterson – eilinė neturtinga mergina, kurios niekas nepastebi. Turtingų moterų akys sporto klube pro Amber praslysta kaip pro tuščią vietą. Tačiau ne jos rūpi merginai. Taikinys – šviesiaplaukė, mėlynakė tobuloji ponia Dafnė Periš. Amber svajoja apie Dafnės gyvenimą ir padarys viską, kad jį turėtų.

Pasinaudojusi sena turtingos moters netektimi, skausmu ir savo aktoriniais gebėjimais, Amber randa kelią į Dafnės širdį. Iš pradžių jį įsiterpia į ponios Periš labdaros fondo veiklą, po to į šeimą, o tada priartėja ir prie gražuolio Džeksono Perišo. Ilgai graužęs pavydas paskatino Amber veikti ir siekti tai, ko ji visą gyvenimą norėjo – turtų ir prestižo.

Amber Paterson planas klostosi sklandžiai, tačiau praeityje į spintą uždaryti skeletai lenda į paviršių, grasina atsivyti ir viską sugriauti.

Psichologinis trileris „Paskutinė ponia Periš“ sudarytas iš trijų dalių. Pirmoji pasakojama Amber Paterson balsu. Antroji atitenka poniai Periš. O trečioji… Tegul tai lieka paslaptis, bet kai puslapių skaičius ištirpsta ir priartėja pabaiga, skaitytojai užgniaužę kvapą negali patikėti taip įmantriai susuktais siužeto vingiais.

Liv Constantine knygoje „Paskutinė ponia Periš“ sukūrė įtaigius veikėjus ir įtampos kupiną atmosferą. Ką slepia tobulos šypsenos? Kur slypi tikrasis pavojus? „Paskutinė ponia Periš“ – tikras psichologinio trilerio žanro perliukas.

Trumpame aprašyme teigiama, kad knyga patiks Gillian Flynn „Dingusi“ ar Paulos Hawkins „Mergina traukiny“ gerbėjams. Reese Witherspoon šį palankių atsiliepimų sulaukusi trilerį pasirinko savo skaitytojų klubui.

Liv Constantine – autorių Lynne Constantine ir Valerie Constantine slapyvardis. Knyga „Paskutinė ponia Periš“ tapo tarptautiniu bestseleriu. Autorės jau išleido 3 psichologinius trilerius – visi jie susilaukė gerų įvertinimų. Amerikietės seserys gyvena skirtingose valstijose ir knygas rašo bendraudamos pasikalbėjimų programėle ar elektroniniais laiškais.

Iš anglų kalbos vertė Ilona Šalnienė.

Domina trileriai? Kviečiame pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir įsigyti internetu ne tik knygą „Paskutinė ponia Periš“, bet ir kitų istorijų. Online pirkti pigiau, nes čia visada vyksta išpardavimai ir akcijos, kuomet siūlome daug leidinių už draugišką kainą. Sunku išsirinkti? Rekomenduojame perskaityti ištraukas, knygų santraukas ir aprašymus – tikrai atrasite, kas jums labiausiai patinka.

(Visited 18 times, 1 visits today)