Lisa Kleypas — Mano vardas Libertė

pagal |

Lisa Kleypas — Mano vardas Libertė

Lisa Kleypas sužavėjo milijonus skaitytojų visame pasaulyje savo stulbinančiai viliokiškais romanais. „Mano vardas Libertė“ – istorija apie meilę ir svajones, tačiau kaip rasti ribą tarp tuščių iliuzijų ir to, kas iš tiesų vertinga?

Libertė Džouns kilusi iš varguolių kvartalo, bet ji turi daugybę svajonių ir ryžto jas įgyvendinti. Ji tiki, kad gali pabėgti toli nuo Velkamo Teksase, kur gyvena, jei tik neleis, kad širdis vadovautų jos protui. Hardis Ketisas Libertę vertina kaip visiškai neatitinkančią jo standartų merginą. Jis taip pat svajoja apie pabėgimą iš Velkamo ir turi begales ambicijų, o Libertė būtų tik trukdis, kurio jam dabar mažiausiai reikia. Tačiau yra kažkokia magiška ir nepaaiškinama jėga, kuri traukia Libertę ir Hardį vienas prie kito. Ta trauka pavojinga ir kur kas stipresnė už juos abu.

Vis dėlto Hardis išvyksta įgyvendinti savo planų, O Libertė lieka viena su jaunesne sesute, kurią turi auginti. Netrukus likimas ją suveda su pagyvenusiu turtuoliu Čerčiliu Trevisu. Ir nors visiems aplink atrodo, kad iš šių santykių Libertė nori tiesiog pasipelnyti, tarp jų užsimezga gilesnis ryšys. Santykiai su Čerčiliu padeda Libertei atrasti ir atskleisti vis daugiau savo pačios praeities paslapčių.

Du vyrai. Viena moteris. Pasirinkimas, kuris nulemia gyvenimo kelią. Libertė turi priimti sprendimą, kuris arba ją palauš, arba sustiprins.
Romanas „Mano vardas Libertė“ – tai nepamirštama meilės istorija, kurią seksite nuo pirmo iki paskutinio žodžio.