Katharine McGee — Pavojingas ilgesys

pagal |

Katharine McGee — Pavojingas ilgesys

Serija: „The Thousandth Floor #2“.


Antroji serijos „Gražiosios melagės“ dalis – „Pavojingas ilgesys“ – tūkstančio aukštų dangoraižį, kuriame gyvena ir savo paslaptis atidžiai saugantys jaunuoliai, pavers tikru įtampos židiniu. Niekas šiame bokšte nėra saugus…

Niujorkas, 2118 metai. Manhetene pastatytas tūkstančio aukštų dangoraižis, kvapą gniaužiantis įspūdingas statinys, liečiantis dangų. Tačiau aukštųjų technologijų prabangos ir futuristinio blizgesio pilname pastate penki jaunuoliai saugo pavojingas paslaptis.

Ledą persekioja prisiminimai apie tai, kas nutiko baisiausią naktį jos gyvenime. Ji pasirengusi padaryti bet ką, kad tik neišaiškėtų tiesa. Net jei dėl to reikėtų pasitikėti priešu.
Vatas trokšta, kad viskas tiesiog liktų praeityje, tačiau Leda primena, kad jis programišius ir priverčia grįžti prie šio užsiėmimo. Ar Vatas pasirengęs išsilaisvinti nuo jos įtakos?
Railina gauna stipendija viršutinio aukšto mokykloje ir jos gyvenimas per vieną naktį kardinaliai pasikeičia. Tačiau būti ten reiškia nuolat matyti vaikiną, kurio širdį ji sudaužė ir kuris atsakė jai tuo pačiu.
Averija kankinasi. Ji įsimylėjo vienintelį žmogų pasaulyje, kurio negali turėti. Ji beviltiškai trokšta būti su juo, nepaisant to, ką teks paaukoti.
Ir dar yra Kaliopė. Paslaptinga bohemiška gražuolė, kuri atvyksta į Niujorką, kad sukeltų čia sumaištį. Ir ji puikiai žino, nuo ko pradėti.

Nė vienas čia nėra saugus. Visus, jiems net nenutuokiant, kažkas stebi. Kažkas, kas trokšta keršto. O gyvenime, kuris vyksta tokiame bauginančiame aukštyje, vienas neatsargus žingsnis gali reikšti siaubingą kritimą.

Knyga „Pavojingas ilgesys“ – sužavės ne tik jau skaičiusius pirmąją dalį, bet ir tuos, kuriems patiko „Liežuvautoja“ ar „Mielos mažos melagės“.
Prabangus Niujorko ateities elito pasaulis tviskančiame dangoraižyje gali būti kur kas purvinesnis nei kai kurie skurdūs rajonai.

„Greitas ir įtraukiantis. Su daugybe kabliukų ir veiksmo, puikus pasirinkimas atostogoms paplūdimyje“.
Booklist Online

„Prikausto skaitytojo dėmesį ir nepaleidžia iki pabaigos“.
Voice of Youth Advocates

„Svaiginantis „Gražiųjų melagių“ tęsinys yra tarsi „Liežuvautoja“ 2118 metais, tik su daugiau spalvų. Pridėkite grupelę karštų paauglių nusikaltėlių, stulbinančių aukštųjų technologijų, kankinančios, uždraustos romantikos ir gausite „Pavojingą ilgesį“.
Seventeen.com

Katharine McGee kilusi iš Hiustono, Teksaso. Studijavo anglų ir prancūzų kalbas Prinstono universitete ir įgijo Verslo administravimo magistro laipsnį Stanforde. Savo pirmą romaną „Gražiosios melagės. Uždrausti jausmai“ ji parašė gyvendama Niujorke, dienomis dirbdama redaktore, o naktimis rašydama.

(Visited 108 times, 1 visits today)