Karyn Brand Purvis & David R. Cross & Wendy Lyons Sunshine — Ryšys su vaiku. kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius

pagal |

Karyn Brand Purvis & David R. Cross & Wendy Lyons Sunshine — Ryšys su vaiku. kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius

Knyga „Ryšys su vaiku: kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius“ skirta visiems, auginantiems vaikus. Ji padės suprasti vaiko poreikius, elgesio priežastis ir reakciją į patirtas traumas. Knygos autoriai panaudojo savo psichologines žinias ir parašė puikų vadovą, tinkamą tiek tėvams, auginantiems savo biologinius vaikus, tiek įsivaikinusiems.

Dr. Karyn B. Purvis yra Teksaso krikščioniškojo universiteto vaiko vystymosi instituto direktorė; dr. David R. Cross yra Teksaso krikščioniškojo universiteto vaiko vystymosi instituto direktoriaus pavaduotojas ir psichologijos profesorius; Wendy Lyons Sunshine yra žurnalistė, pelniusi ne vieną apdovanojimą už savo veiklą.

Įvaikinimas visuomet yra džiaugsminga akimirka tėvų gyvenime, tačiau taip pat atneša ir rimtų iššūkių į įprastą gyvenimą. Vaiko priėmimas į šeimą ir jo poreikių atliepimas reikalauja ne tik rūpesčio ir atjautos, bet ir tam tikrų žinių. Du psichologai tyrėjai, kurie domisi įvaikinimo ir prieraišumo temomis knygoje „Ryšys su vaiku: kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius“ pateikia patarimų, kurie išgelbės iš daugelio sudėtingų situacijų:

– Padės sukurti prieraišumo ir pasitikėjimo kupiną ryšį su vaiku;
– Padės susidoroti su visais mokymosi ir elgesio iššūkiais;
– Išmokys auklėti vaiką su meile ir jo negąsdinant;
– Padės pamatyti situacijas vaiko akimis ir ramiau reaguoti į sudėtingą elgesį;
– Moksliniais tyrimais pagrįstus faktus padės pritaikyti praktiškai;
– Pasiūlys aiškių scenarijų ir frazių, kurias galima pritaikyti gyvenimiškose situacijose.

„Išskirtinai naudinga knyga apie vaikų auklėjimą. Išsiskiria tuo, kad joje begalė pavyzdžių, kaip tėvai gali kalbėti su vaikais.“
Library Journal

„Privalomas skaitinys ne tik įsivaikinusiems tėvams, bet ir šeimoms, norinčioms rasti teisingą būdą suartėti su vaikais“.
Carol S. Kranowitz, knygos „The Out-of-Sync Child“ autorė

„Mokslų daktarai Karyn B. Purvis ir David R. Cross meta gelbėjimosi ratą ne tik tiems, kurie brenda į nepažįstamus vandenis, bet ir tiems, kuriems sunku išsilaikyti paviršiuje“.
Kathleen E. Morris, žurnalo S. I. Focus redaktorė

Knyga „Ryšys su vaiku: kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius“ – tai šiuolaikiškas vadovėlis tėvams, siekiantiems sukurti tvirtą ir pasitikėjimu grįstą ryšį su vaiku bei tinkamai įveikti traumatizuojančias situacijas.

Iš anglų kalbos vertė Justė Povilaitienė