Kajsa Ingemarsson — O ketvirtas garantuoja

pagal |

Kajsa Ingemarsson — O ketvirtas garantuoja

„O ketvirtas garantuoja“ – knygos „Meilė ir citrinos“ autorės knyga.

Paula pritrenkta. Po kelių mėnesių, praleistų Niujorke, grįžusi randa draugus iš esmės pasikeitusius: Ana, karjeros atkakliai siekusi aktorė, trečią mėnesį nėščia ir nori ištekėti! Rakelė pasinešusi į karjerą, o Paulos vaikinas Johanas, visą laiką taip geranoriškai išleisdavęs į keliones, nekantriai mojuoja vedybų sutartimi.
Kas čia vyksta? Ir kuo, po šimts, visus taip vilioja užtikrinta šeiminė padėtis, žiedas ant piršto ir klykiantis vaikas?
Staiga Paula pamato, kad jos gyvenimas – kelionės, vakarėliai ir trumpi romanai – bičiuliams nebeatrodo patraukliai. Dar nespėjusi pasirūpinti „padoraus“ gyvenimo planais mergina gauna pasiūlymą, kuriam negali atsispirti…

Kajsa Ingemarsson (g. 1965 m.) su šiluma ir subtiliu humoru rašo apie šiuolaikinę moterį. Jos pasakojimai lengvi ir pozityvūs, skaitytojos lengvai susitapatina su romanų veikėjomis. Autorė didžiuojasi ir tuo, kad kas dešimtas jos romanų skaitytojas yra vyras!
Nuo 2002 m., kai pasirodė pirmasis romanas, K. Ingemarsson knygas puikiai sutinka kritikai ir skaitytojai, jos nesitraukia iš bestselerių sąrašų ir yra verčiamos į kitas kalbas.
Vertėja ir laidų vedėja dirbusi autorė šiame romane „O ketvirtas garantuoja“ pasakoja apie jauną moterį, kuri netikėtai aptinka, kad sėkmė džiugi tik tada, kai turi su kuo ją pasidalyti.

Vertė Ieva Sidaravičiūtė

(Visited 4 times, 1 visits today)