Jordan Belfort — Vilko kelias

pagal |

Jordan Belfort — Vilko kelias


Jordan Belfort – skandalingasis Volstryto vilkas, „žvėris“, patyręs staigų nesustabdomą praturtėjimą, vėliau žemai smukęs ir net atsidūręs už grotų. Galiausiai atsitiesęs jis sukūrė įspūdingą verslą, pradėdamas nuo nulio. Jo sukurta „Tiesios linijos“ (Straight Line) sistema leidžia nepaisant amžiaus, išsilavinimo ar įgūdžių tapti įtikinėjimo ir pardavimų meistru. „Vilko kelias“ – knyga, kurioje Jordan Belfort praveria paslapties šydą ir supažindina su savo sukurtu modeliu.

Pasak „Vilko kelio“ autoriaus, kiekvienas iš mūsų susiduria su poreikiu parduoti. Vieni parduoda savo idėjas – pastorius „parduoda“ Dievą, o politikas – savo programą. Kiti parduoda savo įgūdžius – pavyzdžiui, ieškodami naujo darbo. Todėl patirtis, kurią Jordan Belfort perteikia knygoje, pravers ne tik tiems, kurie sukasi pardavimų srityje.

Kaip suprasti klientą ir nešvaistyti laiko tiems, kurie vis tiek nepirks produkto? Kokia sėkmingo produkto pristatymo formulė? Kaip sutrumpinti pardavimų ciklą ir padėti apsispręsti greičiau? Jei parduodant prekes ir paslaugas jums kyla šie klausimai, atsakymas jūsų laukia knygoje „Vilko kelias“.

Anot jos autoriaus, šioje srityje viskas priklauso nuo pagrindinio gebėjimo – įtikinimo. Jį išugdę, džiaugsitės pardavimų rezultatais: be vargo parduosite paslaugą ar idėją kam tik įmanoma, išsiskirsite iš minios, pasieksite maksimalios naudos tiek versle, tiek savo asmeniniame gyvenime. „Esu vienas iš tų, kurie yra gimę parduoti, tų, kurie gali parduoti net ledą eskimui, naftą arabui ar kiaulieną rabinui – parduoti galiu viską, kad ir ką sumanytumėt“, – pasitikėjimo savimi stoka nesiskundžia knygos autorius Jordan Belfort.

Audringa jo gyvenimo istorija įkvėpė režisierių Martiną Scorsezę 2013 m. sukurti filmą „Volstryto vilkas“. Jame vaidino garsusis Leonardo DiCaprio, o prie ekranizacijos prisidėjo ir pats „vilkas“ Jordan Belfort. Dvi ankstesnės jo memuarų knygos „Volstryto vilkas“ ir „Sugauti Volstryto vilką“ išleistos daugiau nei 60 šalių ir išverstos į 25 kalbas. Jos abi tapo pasauliniais bestseleriais, tačiau tik knygoje „Vilko kelias“ autorius atvirai pasakoja savo sėkmės techniką – iki šiol ji buvo prieinama tik tūkstančius dolerių kainuojančiuose seminaruose ir kursuose.

Knyga „Vilko kelias“ pagrįsta gyvenimiška patirtimi. Kiekvienas patarimas, strategija ir technika buvo išmėginta realiose situacijoje ir jų veikimą įrodo sėkmingas autoriaus kelias. Kaip sukurti gerovę ne tik įprastomis sąlygomis, bet ir atsitiesiant po skaudžių pralaimėjimų? Atsakymas – išmokti įtikinti, o įtikinus – parduoti.

(Visited 156 times, 1 visits today)