Jenny Jackson — Ananasų gatvė

pagal |

Jenny Jackson — Ananasų gatvė

Ironiškas romanas apie tuos, kurių Niujorke vos vienas procentas. Bet ir jie, pasirodo, tik žmonės

Vos pabaigusi kurti šią knygą Jenny Jackson suprato – pataikė į dešimtuką. „Pasijutau kaip Tigeris Woodsas, vienu smūgiu įmušęs kamuolį duobutėn“, – sako ji. Nors kai kam pasirodė, kad debiutuojanti rašytoja, lyginanti save su sporto legenda, šiek tiek ne viso proto, tačiau jos nuojauta pasitvirtino 100 procentų.

 

Romanas „Ananasų gatvė“ – spalvinga, negailestinga satyra apie itin turtingą Stoktonų šeimą tapo bestseleriu. Ironiškas romanas pasakoja apie tuos, kurių Niujorke vos vienas procentas.

 

Deja, net ir tada, kai turi viską, esi tik žmogus.

 

***

 

Ananasų gatvė Bruklin Haitso rajone Niujorke – viena patraukliausių ir geidžiamiausių vietų įsikurti. Joje gyvena Stoktonai.

 

Darlė, šeimos vyresnėlė, niekada nesirūpino pinigais. Ji sekė paskui savo širdį, iškeitė darbą ir palikimą į motinystę, bet galiausiai paaukojo daugiau, nei buvo ketinusi.

 

Jaunėlė Džordžiana pamilo tą, kurio negali turėti, ir yra priversta susimąstyti, kokiu žmogumi nori būti.

 

Saša ištekėjo už turtingos Stoktonų šeimos atžalos. Nuolat jautėsi kaip pašalietė, stengėsi perprasti neįveikiamas šios šeimos tradicijas ir įtikti savo naujajai uošvei. Maža to, dėl neryžtingumo pasirašyti ikivedybinę sutartį visi abejoja tikraisiais jos ketinimais.

 

Jenny Jackson yra leidybos milžinės „Alfred A. Knopf“ viceprezidentė ir atsakingoji redaktorė. Jenny su šeima gyvena Bruklin Haitse, Niujorke. „Ananasų gatvė“ – jos pirmasis romanas.

 

***

 

„Mane sužavėjo „Ananasų gatvė“. Personažai sudėtingi ir įdomūs, o jų istorijos vienam ypatingam Niujorko rajonui stebuklingai įkvepia gyvybės. Tokia išmintinga, emociškai nuoširdi ir tokia smagi knyga!“ – Helen Fielding, romano „Bridžitos Džouns dienoraštis“ autorė

 

„Ananasų gatvė“ – šmaikščių ir kandžių detalių kupinas pasakojimas apie privilegijuotą niujorkiečių klasę, aštri ir pikantiška satyra.“ – Nita Prose, „Kambarinė“ autorė

 

„Niekas neprilygsta šitaip papasakotai istorijai…. Nepalioviau juoktis – kaip linksmai to paties rato žmogus žvelgia į Bruklin Haitso elitą. Tikrai pats protingiausias ir smagiausias romanas, kokį esu skaitęs pastaruoju metu.“ – Kevin Kwan, romano „Beprotiškai turtingi“ autorius