Jeffrey Archer — Prigimties belaisvis

pagal |

Jeffrey Archer — Prigimties belaisvis

Populiariausias Didžiosios Britanijos rašytojas, 63 pasaulio šalyse 32 kalbomis išleidęs daugiau nei 125 milijonus savo romanų egzempliorių!

Apkaltintas žmogžudyste, kurios nepadarė… Įkalintas kalėjime, iš kurio neįmanoma pabėgti… Išskirtas su mylima moterimi, kuriai pasipiršo tą lemtingą vakarą… Bet Denis Kartraitas nė neketina pasiduoti.

Iki paskutinio puslapio intriguojantis naujausias J. Archerio romanas, realistiškai atskleidžiantis miglotus teisingumo užkulisius, pateisins visus skaitytojų lūkesčius – jūs negalėsite užversti knygos, kol nesužinosite, kaip viskas baigsis!

Jeigu Denis Kartraitas būtų pasipiršęs Betei Vilson diena ar dviem anksčiau, jo nebūtų suėmę ir apkaltinę geriausio draugo nužudymu. Kas patikės Denio istorija, jeigu keturi liudytojai – teisininkas, populiarus aktorius, aristokratas ir jauniausias garsios firmos darbuotojas, – it susitarę tvirtina, jog vaikinas kaltas?

Denį nuteisia 22 metams laivės atėmimo ir išsiunčia į Belmaršo kalėjimą, labiausiai saugomą įkalinimo įstaigą visoje šalyje. Tačiau Spenseris Kreigas, Lorensas Davenportas, Džeraldas Peinas ir Tobis Mortimeris neįvertino Denio ryžto atkeršyti ir nenuilstamo Betės troškimo surasti teisybę…

Taip prasideda pats naujausias J. Archerio romanas, kurio pirmasis anglų kalba išleistas tiražas – net 1 milijonas egzempliorių.

Į naujausią romaną „Prigimties belaisvis“, kuris iš karto tapo vienu iš skaitomiausių kūrinių visame pasaulyje, J. Archeris sudėjo ir daugybę asmeninių įspūdžių apie triuškinančią Didžiosios Britanijos teismų ir kalėjimų sistemą. Jos ypatinga autentika praturtina elegantišką ir netikėtų posūkių kupiną pasakojimą, kurį perskaitęs Washington Post apžvalgininkas pavadino J. Archerį „šiuolaikiniu Aleksandru Diuma“.

„Tai genijaus kūrinys.“ -Evening Standard

(Visited 5 times, 1 visits today)