Janusz Wisniewski — Vienatvė tinkle

pagal |

Janusz Wisniewski — Vienatvė tinkle

Janusz L. Wisniewski — lenkų rašytojas, informatikas, chemikas.
Gimė 1954 m. Lenkijoje Torunės mieste. Jaunystėje norėjo tapti tolimojo plaukiojimo žveju, vėliau studijavo fiziką ir ekonomiką M. Koperniko universitete, apgynė informatikos daktaratą Varšuvos politechnikos universitete, 1997 m. Lodzės politechnikos universitete — habilitacinį chemijos mokslų daktaro darbą anglų kalba. Yra Pamario pedagoginės akademijos Slupske ekstraordinarinis profesorius.

Romanas „Vienatvė tinkle“ (2001 m.) išgarsino autorių ne tik tėvynėje Lenkijoje. Jį išvertė ir išleido Rusijos, Čekijos, Kroatijos, Vietnamo ir Ukrainos leidyklos. Vėliau autorius išleido apsakymų rinkinį „Kompleksinė įtampa“, 2004 m. — apysaką „Pakartotas likimas“, o 2006 m. spalį turi pasirodyti jo nauja knyga „Emocijų molekulės“.

„Vienatvė tinkle“ — labai populiari ir mielai skaitoma knyga, bestseleris tikrąja žodžio prasme. Veiksmas kuriamas virtualioje erdvėje, kurioje susitinka du žmonės — Jakubas ir Ji. Tai šiuolaikiška istorija apie meilę, vienintelę, išsvajotą, kuri jaudina iki ašarų ir neleidžia likti abejingam. Knygoje labai daug jausmo, erotinių scenų, prisiminimų. Virtualioji erdvė pateikiama kaip didelių galimybių laukas visapusiškiau išreikšti savo individualybę, geriau atskleisti vidines nuostatas. Romanas patrauklus bei aktualus skaitytojui, kuris stengiasi rimčiau ir realiau pripažinti tikrąsias vertybes.

(Visited 21 times, 1 visits today)