J. K. Rowling — Netikėta vakansija

pagal |

J. K. Rowling — Netikėta vakansija

Pirmoji J. K. Rowling knyga suaugusiesiems, tapusi sensacija visame pasaulyje.

Tai didelis romanas apie mažą miestelį. Knygoje J. K. Rowling pavyko taikliai atkurti tipiškos mūsų dienų provincijos kasdienybę. Kurdama ryškius personažus ir gyvai pasakodama apie jų likimus nestokojanti ironijos bei humoro rašytoja iškelia opias mūsų laikų visuomenės problemas.
„Gyvas pasakojimas, įstabūs, įsimintini veikėjai ir jausminga pabaiga… J. K. Rowling įžvelgia žmogaus prigimtį, net jei ji ne visada humaniška.“ (People)
„Ši knyga kupina gyvenimo išminties…“ (Washington Post)
„Be proto įtraukiantis romanas, negali atsiplėšti… „Netikėta vakansija“ — komedija, bet pati juodžiausia, sklidina kandumo, istorija piešiama negailint deguto… J. K. Rowling sumaniai supina daugybę siužeto linijų […]. Rašytoja ne veltui pelnė pasaulinį populiarumą. Skaitytojas priverčiamas ryte praryti knygą.“ (The Daily Beast)
J. K. Rowling visame pasaulyje išgarsėjo parašiusi septynias „Hario Poterio“ knygas, išleistas 1997–2007 metais. Ši serija buvo išversta į daugiau kaip 70 kalbų, platinama 200 šalių, visame pasaulyje parduota per 450 milijonų egzempliorių; pagal knygas pastatyti aštuoni populiarūs filmai.
Rašytoja yra pelniusi daugelį prestižinių apdovanojimų.
J. K. Rowling užsiima įvairia labdaringa veikla, yra įsteigusi labdaros fondą „Volant“ ir labdaros organizaciją „Lumos“ siekiančią pakeisti gyvenimo nuskriaustų vaikų likimą.

(Visited 21 times, 1 visits today)