Indrė Trusovė — Sveika ir gardu

pagal |

Indrė Trusovė — Sveika ir gardu

Kažin ar reikia pristatyti Indrę Trusovę. Jau dešimt metų ji rašo tinklaraštį „Sveika ir gardu“, taip pat sveikos gyvensenos klausimais konsultuoja klientus, o jos populiarumas neabejotinas – moterį socialiniuose tinkluose seka beveik šimtas šešiasdešimt tūkstančių žmonių. Indrė Trusovė ant laurų nemiega, atkakliai dirba ir pristato receptų knygą, kuri vadinasi taip pat, kaip tinklaraštis – „Sveika ir gardu“.

Kaip galima spėti iš pavadinimo, o ir nuolat pačios autorės akcentuojamų dalykų, receptų knyga siūlo patiekalų, kurie bus sveiki, tačiau skanūs. Juk daugelis klaidingai įsivaizduoja, kad sveika mityba yra sausa vištienos krūtinėlė su salotų lapeliu. Tačiau tokius mitus ir bando sugriauti Indrė Trusovė trumpame aprašyme drąsiai teigdama, kad sveikas maistas gali būti skanus ir tai pasiekiama lengvais būdais!

Indrė Trusovė ne tik pati numetė svorio, sveikai maitinasi, bet ir padėjo daugeliui savo klientų bei įkvėpė ne vieną sekėją. Receptų knygoje „Sveika ir gardu“ tęsiamas šis darbas ir autorė siūlo patiekalų visai šeimai. Leidinyje jų daugiau nei šimtas! Be to, siūlomi valgiai patiks ir tiks tiek mažyliams, tiek senoliams.

Autorė užtikrina, kad šiems patiekalams nereikės įmantrių ir sunkiai randamų ingredientų – viską rasime savo spintelėse ir šaldytuve. Metantiems svorį nebūtina atsisakyti užkandžių ar saldumynų. Tačiau rekomenduojama juos pakeisti sveikesniais. Kokiais? Atsakymai taip pat šioje receptų knygoje.

Indrė Trusovė ne tik surinko sveikus ir gardžius patiekalus, bet pateikė ir vertingos informacijos, kada geriausia juos valgyti ar kuo pakeisti vieną ar kitą probleminį ingredientą. Taip pat autorė dalinasi sėkminga savo klientų patirtimi ir pateikia planą, kaip patiems pasiekti geriausių rezultatų, tačiau neatsisakyti skanaus maisto.

Indrė Trusovė – sveikos mitybos konsultantė, receptų kūrėja, tinklaraštininkė, nuomonės formuotoja, mama ir knygų autorė. Sveikos gyvensenos specialistė savo žinias nuolat tobulina įvairiuose seminaruose, taip pat pati juose pasisako, skaito sveikos gyvensenos paskaitas moksleiviams.

(Visited 23 times, 1 visits today)