Henri Loevenbruck — Vilkų karas

pagal |

Henri Loevenbruck — Vilkų karas

Serija: „Moira #1“.

Trilogijos „Moira“ antros knygos herojų nuotykiai rutuliojasi paslaptingoje ir įstabioje Gaelijos saloje, kurią sukūrė vieno populiariausių Europoje fantastikos žanro meistrų – Henri Loevenbrucko – vaizduotė.
Krikščionių herilimų viešpatavimui Gaelijoje priešinasi druidai; į jų pusę stoja sena, kadaise į požeminį Sidą ištremta karių tuatanų gentis. Tarp druidų – nemaža išdavikų, atskalūnų, perėjusių į baisingų herilimų ir gorgunų pusę. Jų tikslas – užvaldyti pasaulį. Jie – grėsmingi priešai, nes valdo druidams suteiktą energiją.
Mažoji valkatėlė vagiliukė Aleja, virtusi tauria gražuole ir Moiros valia įgijusi stebuklingų Samildanacho galių, su savo dviem draugais leidžiasi į kupiną pavojingų nuotykių kelionę gelbėti šalies nuo baisingų tamsos jėgų. Ant jos piršto – Samildanacho žiedas, ant pečių – viso pasaulio likimas…

Anri Levenbrukas, žurnalistas, muzikas, pirmąjį romaną parašė 1999 m. prisidengęs pseudonimu Pilippe Machine. Jis pripažįsta, kad jo kūrybai didelę įtaką daro Diuma, Vernas, Londonas, Stivensonas ir kiti nuotykių romanų rašytojai. Jo nuomone, maginė fantastika – pati naujausia nuotykių romano forma.