Hanna E. Lindberg — Stokholmo paslaptys

pagal |

Hanna E. Lindberg — Stokholmo paslaptys


Jaunos ir greitai išpopuliarėjusios švedų rašytojos Hanos Lindberg įtampos kupinas trileris „Stokholmo paslaptys“ atskleis intrigų ir baimės kupinus pramogų pasaulio užkulisius ir iškels į dienos šviesą tamsiausias jo paslaptis.

Solveiga Berg yra jauna žurnalistė, kuri, besivaikydama sensacijos, praranda darbą ir lieka be nieko. Tuštuma ir vienatvė vis nuneša Solveigą į prisiminimus apie ankstesnį gyvenimą ir ji pasiryžusi padaryti viską, kad jį susigrąžintų.

Solveiga pradeda rašyti tinklaraštį Stokholmo paslaptys – ji renka ir publikuoja paskalas, gandus, nešvarias ar intriguojančias detales iš pramogų pasaulio žmonių gyvenimo.

Fotografas Lenis Li vadovauja sėkmingam vyrų žurnalui, turi prabangų butą puikioje vietoje ir yra nuolat apsuptas gražių moterų. Tačiau žurnalo tiražui nukritus, draugai jam atsuka nugaras. Viskas Lenio Li gyvenime neįtikėtinu greičiu rieda žemyn, tačiau jis gauna galimybę išsikapstyti. Lenis turi suorganizuoti amžiaus vakarėlį ekstravagantiškam ir ne itin švaria praeitimi garsėjančiam verslininkui. Pinigai, kuriuos Lenis gali gauti, išspręstų visas jo bėdas, tačiau jis turi nesusimauti. Ir išgyventi.

Stokholmo elito vakarėlyje apsilanko ir Solveiga. Čia dalyvauja ir žinomas fotomodelis, kurį  Solveiga pakalbina savo straipsniui. Tačiau tą patį vakarą randamas fotomodelio lavonas. Lenio ir Solveigos keliai susikerta ir užsisuka bjaurių įvykių ratas. Solveiga ima aiškintis manekenės mirties aplinkybes. Kas siekė merginos mirties, kam ji buvo naudinga? Kokias intrigas ir paslaptis giliai slepia miesto elitas ir įžymybės?

„Stokholmo paslaptys“ – tai įtraukiantis trileris apie įžymybių gyvenimą ir meilę šiuolaikiniame Stokholme. Kaip žaisti žaidimą, kuriame nėra taisyklių?

„Panašu, kad Hanna Lindberg yra nauja skandinaviškos kriminalinės literatūros žvaigždė“.

Ranieri Polese, Corriere della Sera (Italija)

„Puiki medžiaga TV serialui“.
 La Stampa (Italija)

„Labai šiuolaikiškas ir aštrus romanas. Stiprus debitas“.

Lovelybooks.de (Vokietija)

Hanna E. Lindberg (g. 1981 m.) – švedų rašytoja ir žurnalistė. Jos pirmasis romanas „Stokholmo paslaptys“ Švedijoje tapo bestseleriu ir yra išleistas jau 10 šalių. Rašytoja jau išleido ir antrąjį romaną „Sthlm Grotesque“ („Stokholmo groteskas“).
H. E. Lindberg dirbo maisto skyriaus redaktore populiariausiame Švedijos žurnale apie maistą „Allt om Mat“. Prieš tai dirbo reportere viename Švedijos laikraštyje, kur sutiko savo vyrą, užsienio naujienų reporterį. Augina tris vaikus. Autorė turi tris bakalauro diplomus – Socialinių mokslų, Medijų studijų ir Vadybos.

Vertė Nadežda Kušner

(Visited 20 times, 1 visits today)