Hamid Peseschkian & Connie Voigt — Energijos vampyrai

pagal |

Hamid Peseschkian & Connie Voigt — Energijos vampyrai

Dr. Hamid Peseschkian (Hamidas Peseškianas; g. 1962 m. Vysbadene) – praktikuojantis gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, neurologas, Pasaulinės pozityviosios psichoterapijos asociacijos prezidentas, vieno garsiausių psichoterapeutų rengimo institutų komercijos direktorius, knygų apie pozityviąją psichoterapiją autorius. Connie Voigt (Koni Foigt) – šveicarų žurnalistė, komunikacijos ekspertė, vadybos konsultantė. Specializuojasi tarpkultūrinio vadovavimo srityje, veda seminarus ir skaito pranešimus įvairiuose pasaulio universitetuose.

„Energijos vampyrai“ – knyga apie kasdien sutinkamus žmones. Viršininką, tėvus, bendradarbius, pusbrolį ar gyvenimo partnerį. Žmones, apie kuriuos pagalvojus, mintyse norisi tik užversti akis aukštyn ir atsidusti – „ir vėl jis“. Jie viską žino geriau už jus; jie visuomet pasirengę patarti ir padėti, visiškai nesirūpindami, kad jų paslaugumas jums jau lenda per gerklę; jie manipuliuoja jumis, naudodamiesi jūsų baimėmis ir silpnybėmis; jie kiekvieną gerą mintį užgesina savo abejingumu. Kiekvienas tikrai pažįstame nemažai tokių. Tai – energijos vampyrai. Nuo jų norisi bėgti kuo toliau, tačiau kaip? Ir, pripažinkime, juk ne visuomet tai įmanoma. Tenka likti ten, kur esame, ir bandyti nuo jų apsiginti. Kaip?

Perskaitę šią knygą, išmoksite:

  • atskirti dvylika vampyrų tipų
  • atsiriboti nuo klastingo vampyrų poveikio
  • su vampyrais bendrauti be žalos savo sveikatai
  • vampyrų nuodus paversti vaistais


O jei knygoje rastų testų dėka paaiškės, jog ir jūs esate energijos vampyras? Nenusiminkite. Knygoje rasite gilių, naudingų ir šmaikščių patarimų, kaip gyventi ir tuomet. Svarbiausia išmokti labai įdėmiai, nors ir visiškai naujai pažvelgti į save – tada energijos vampyro dantys jūsų nebegąsdins.