Guillaume Musso — Slaptas rašytojų gyvenimas

pagal |

Guillaume Musso — Slaptas rašytojų gyvenimas

Populiaraus prancūzų rašytojo Guillaume Musso romanas „Slaptas rašytojų gyvenimas“ patiks tiek detektyvų gerbėjams, tiek žmonėms, kurie domisi rašytojų darbo užkulisiais. Intriguojanti, įtempta ir paslaptinga istorija užkabins nuo pirmųjų puslapių. Autoriaus kūryba pasižymi netikėtais siužeto vingiais, įdomiais veikėjais ir nepaprasta fantazija. Ne išimtis ir romanas „Slaptas rašytojų gyvenimas“.

Pagrindinis knygos veikėjas – Natanas Favlesas. Jis yra sėkmingas amerikiečių-prancūzų autorius, išleidęs tris labai skirtingas, tačiau labai populiarias knygas. Puikūs skaitytojų atsiliepimai, kritikų apžvalgos, milžiniški pardavimai, Pulicerio premija – apie tai svajoja kiekvienas rašytojas, o Natanas Favlesas pasiekė.

Tačiau sulaukęs trisdešimt penkerių metų garsus rašytojas nusprendė baigti savo karjerą. Kodėl? Nepaaiškino, tik įsikūrė nedidelėje Viduržemio jūros saloje. Tyla ir paslaptingumas tik dar labiau pakurstė žmonių smalsumą, o autoriaus knygos per dvidešimt metų visiškai neprarado populiarumo. Žinoma, gerbėjai nepaliovė tikėtis, kad Natanas Favlesas sugrįš su nauju kūriniu, nors jo agentas teigia, kad per tuos metus autorius neparašė nei vieno žodžio.

Debiutuojantis rašytojas Rafaelis Batajis, didžiulis Natano gerbėjas, nusprendžia surizikuoti ir susitikti su garsiu autoriumi bei įkalbėti jį perskaityti rankraštį. Į salą atvyksta ir šveicarė žurnalistė Matilda Monei. Tuo metu aplink Nataną Favlesą pradeda dėtis neaiškūs dalykai ir net įvykdoma žmogžudystė.

Įtampa didėja, paslapčių daugėja, o Guillaume Musso kaip visada skaitytojus vedžioja už nosies – niekada nežinai, kas laukia kitame skyriuje. Romanas „Slaptas rašytojų gyvenimas“ žeria daug minčių, apie tai, ką reiškia būti populiariu rašytoju, bei kas paskatina kurti knygas. O tuo pačiu tai yra intriguojantis detektyvas su visiškai nenuspėjama pabaiga.

Knygos aprašyme teigiama, kad romanas daugiau nei metus laikėsi Prancūzijos perkamiausių knygų sąrašuose.

Guillaume Musso – skaitomiausias autorius Prancūzijoje. Jis populiarus visame pasaulyje. Rašytojų knygų pardavimai jau perkopė penkiasdešimt milijonų kopijų.

Iš prancūzų kalbos vertė Donata Pleskevičienė.

Guillaume Musso knygas kviečiame įsigyti internetu. Kodėl pirkti online naudinga? Knygos kainuoja pigiau, o išpardavimai ir akcijos kainą dar sumažina. Taip pat vienoje vietoje rasite visą informaciją apie knygas: trumpą aprašymą, autoriaus gyvenimo ir kūrybos santrauką, ištraukas, puslapių skaičių, leidimo metus ir t.t. Paprasta, patogu, greita. Siūlome tūkstančius įvairaus žanro kūrinių, kuriuos išsirinksite namuose, o mes operatyviai pristatysime!