Georgia Witkin — Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga

pagal |

Georgia Witkin — Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga

Knyga „Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga“ tau atgaivins pasimatymų žavesį – ir padės susirasti tokią meilę, apie kokią visada svajojai. Tu graži ir įdomi ir galėtum būti šauni gyvenimo draugė, todėl, suprantama, stebiesi, kodėl vis dar esi vieniša. Išgirsk gerą žinią: kalta ne tu, kaltas jis!

Kodėl parašiau šią knygą, skirtą vienišai moteriai? Nes mes galvojame ir kalbame apie artimus santykius kur kas dažniau negu vieniši vyrai. Ir kai tokie santykiai pašlyja, mes taip pat esame kur kas labiau linkusios kaltinti save! Tada kamuojamės kartodamos tuos pačius klausimus: „Kodėl man negerai?“, „Ką aš padariau?“, „Ką turėčiau daryti kitaip?“

Bet gal tu čia niekuo dėta? Gal tu vis tiek būsi vieniša, net jei esi tobula? O gal kalta ne tu, gal kalti jie? Tiesą sakant, nėra jokių „gal“. Klysta tavo teta, gyvenanti kitame mieste, klysta tavo vedęs brolis, klysta tavo draugės, su kuriomis kartu mankštiniesi – tu vieniša ne todėl, kad esi pernelyg išranki, pernelyg įžūli ar pernelyg „princesiška“. Beje, net jeigu taip ir yra, tai neturi reikšmės.
Juk išrankios ir įžūlios „princesės“ išteka visai nesunkiai. Taip atsitiks ir tau. Tad būk realistė ir padovanok sau tokį gyvenimą, kokio nori.

Georgia Witkin yra filosofijos mokslų daktarė, psichiatrijos profesorė. Streso programos vadovė Mount Sinai Medicinos centre Niujorke. Tai vienas didžiausių autoritetų moterų sveikatos, akušerijos, ginekologijos, reprodukcijos mokslų ir streso srityse Jungtinėse Valstijose. Ji parašė per dešimt knygų, taip pat kaip ekspertė yra kviečiama i daugybę televizijos laidų. Jos straipsnius spausdina žymiausi JAV periodiniai leidiniai: Time, Newsweek, USA Today, New York Times ir kiti.

Knygos „Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga“ autorė vienišoms moterims siūlo naujas, optimistiškas tvarios meilės radimo „taisykles“. Ji atskleidžia draugysčių bei skausmingų nusivylimų paslaptį. Ir tai yra gebėjimas suprasti, jog tu tobulai tinki būti mylima – tokia, kokia esi. Jei gražūs santykiai ima blogėti, kalta ne tu. Kaltas jis!

Staiga viskas taps taip paprasta. Daugiau nebebus jokių „Kodėl jis nepaskambino?“ Tai nesvarbu.
Daugiau nebus jokių „Kaip aš turėčiau pasikeisti?“ Tau nereikia keistis. Tu darysi tai, ką norėsi daryti, eisi ten, kur norėsi eiti, ir dėl to būsi tik dar mielesnė.Tai, kas vyks per pasimatymus, tau bus informacija apie juos, vyrus, o ne apie tave. Kai santykiai tavęs ims netenkinti, tu elgsiesi kategoriškai. Jausiesi laiminga, valdanti situaciją ir noriai užmegsi naujas pažintis. Ir neilgai trukus beprotiškai įsimylėsi vyrą, kuris bus pakankamai išmintingas, kad suprastų, jog tau neįmanoma atsispirti.

(Visited 32 times, 1 visits today)