Gary Jennings & Robert Gleason & Junius Podrug — 2012. Apokalipsė

pagal |

Gary Jennings & Robert Gleason & Junius Podrug — 2012. Apokalipsė

Romano veiksmas prasideda 1001-aisiais Tuloje – auksu tviskančioje klestinčios toltekų imperijos sostinėje. Imperiją valdo šviesus karalius, tačiau jo valdymą temdo karai, pragaištinga sausra ir vis didesnę įtaką įgaunanti niūri, mirtį garbinanti religija. Šiuo sunkiu laikotarpiu Tulos astronomai ir matematikai pradeda rašyti Laiko pabaigos knygą. Remdamiesi dangaus kūnų stebėjimais, jie spėja, kad 2012-aisiais pasaulį ištiks apokalipsė…
Po tūkstančio metų Laiko pabaigos knygą randa šių dienų mokslininkai. Mėgindami iššifruoti knygos kodą, su siaubu suvokia, kad mūsų gyvenama epocha yra tarsi veidrodinis kadaise egzistavusios Tulos atspindys. Jie supranta, kad XXI amžiaus civilizacijai gresia didelis pavojus.
Ar mokslininkams pavyks perprasti Laiko pabaigos knygos paslaptis ir išgelbėti šiuolaikinį pasaulį nuo kadaise Tulai pražūtį atnešusių nelaimių?
Šis romanas tai dviejų bendraautorių kūrinys, parašytas remiantis jau mirusio garsaus istorinių romanų rašytojo Gary Jenningso juodraščiais.
„2012. Apokalipsė” kviečia į jaudinančią kelionę, kurioje susipina praeities paslaptys ir artimoje ateityje pasauliui gresiantys pavojai. Mėgstu būti knygos pakerėtas, o šis puikus romanas nunešė labai toli, todėl išliks mano mintyse labai ilgai.”
Whitley Strieber, New York Times