Elin Hilderbrand — Dvynės

pagal |

Elin Hilderbrand — Dvynės

Savo atsiliepimuose skaitytojai autorę Elin Hilderbrand vadina geriausia atostogų romanų rašytoja. Jos knygos visada jaukios, šiltos, saulėtos, o siužetai nejučia įtraukia ir verčia rūpintis dėl veikėjų problemų, tarsi dėl savo pačių. „Dvynės“ – istorija, kupina šeimos paslapčių, nuoskaudų, netikėtų siužeto posūkių ir linksmų nesusipratimų.

Naujas Elin Hilderbrand romanas reiškia, kad metas keliauti į Nantaketo kurortą, mėgautis saule ir gera istorija. Šį kartą geografines romano ribas praplečia dar viena sala! Seserys Harper ir Tabita – identiškos dvynės. Jos buvo artimiausios ir geriausios draugės, tačiau išsiskyrė septyniolikos ir jau beveik penkiolika metų nesimatė, nepaisant to, kad jas skiria lengvai įveikiamas atstumas.

Iš dalies dėl atskirties kalti tėvai, kurie skyrybų metu negailestingai pasidalijo vaikus. Iš dalies jos pačios žodis po žodžio viena kitą įskaudino, o kelio atgal neberado. Popierius, akmuo ar žirklės? Šis populiarus žaidimas nulėmė, kad laimėtoja Harper iškeliavo gyventi su lengvai sukalbamu tėvu, o pralaimėjusi Tabita liko nešti reiklios motinos lūkesčių naštą.

Šiandien Tabita ir Harper jau suaugusios moterys. Harper – prastos reputacijos, neatsakinga darbuotoja. Tabita – maištingos paauglės mama, dirbanti šeimos parduotuvėje. Seseris draugėn vėl suveda tėvo mirtis. Joms teks rasti kelią per nuoskaudas, nutylėjimus, pyktį ir liūdesį. Dėl to Tabita su Harper net susikeis savo gyvenimais! Nantaketo ir Martos Vynuogyno vasarotojai ir vėl galės užsukti gandų malūną!

Knyga „Dvynės“ – visiems, kurie pasiilgo saulės, meilės ir nori pabėgti nuo kasdienybės! Atostogų romano žanro kūriniai tinka visais metų laikais – žiemą sušildo, o vasarą dovanoja neįpareigojančią pramogą.

Elin Hilderbrand – amerikiečių autorė, kuri gyvena ten, kur vyksta daugelio jos romanų veiksmas – Nantaneko kurorte. Rašytoja savo nuostabiais aprašymais gerokai išpopuliarino vietą ir pritraukė gausybę smalsių turistų.

Iš anglų kalbos vertė Džilda Jansonaitė