Dovilė Štuikienė — Moterų miestas

pagal |

Dovilė Štuikienė — Moterų miestas

“Kuklumas puošia tas, kurios neturi daugiau kuo pasipuošti”.

Dovilė Štuikienė daugiau nei 5 metus turi savo skiltį populiariame moterų žurnale „Laima“. Žurnalistės sukurtas „Moterų miestas“ pilnas kasdienių mūsų gyvenimų įvykių, meilių ir neištikimybių, draugysčių ir išsiskyrimų, vyrų ir meilužių, vaikų ir uošvių, mergaitiškų pokalbių prie šampano ir kavos – viso to, be ko mes, moterys, tiesiog negalėtume gyventi.

„Ta pati giesmė kasmet atšilus orui: oi, kiek lašinių! Jie įsigudrina pasiskirstyti taip, kad atrodai panaši į blizgantį riebų ruonį. Vasariniai džinsai užsitraukia tik iki šlaunų vidurio. Viskas veržia. Ai, nėra gyvenimo. Bet kai atsisuki į švytintį savo gyvenimo draugą, kuris meiliai tapšnoja suapvalėjusį nuo alaus pilvuką, atsikvepi lengviau… Kodėl mes – storos, o jie – solidūs?..“

„Kai gatvėje sutinku kokią jaunystės draugę, o ji nekaltai išdainuoja, kad vos pažino, nes pasikeičiau, labai laiminga nepasijuntu. Nors kai rytais šaltu vandeniu apsipilančių, kasdien sportuojančių ir sveikai besimaitinančių kolegių veiduose pamatau tokias pat raukšles, su palengvėjimu sau pasakau: nurimk, širdele, ne tu viena sensti.”

(Visited 2 times, 1 visits today)