Dina Frost — Lošėja

pagal |

Dina Frost — Lošėja

Dvidešimt devynerių metų Emė – žavi, energinga reklamos ir dizaino specialistė. Gražiai ir nuoširdžiai merginai nieko netrūksta, ji turi šaunių draugių ir vaikiną, kuris vežioja ją ištaigingu kabrioletu ir dovanoja brangias dovanas. Nuo šitokio dėmesio svaigsta galva, Emė jaučiasi įsimylėjusi. Tačiau vieną dieną likimas pateikia nemalonių staigmenų ir mergina paguodos ima ieškoti lošimo namuose. Tik čia ji įstengia atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Emė dar nė nenujaučia, kad malonumas greitai virs priklausomybe ir gyvenimo drama…

„Lošėja“ – šviesus, dėmesį prikaustantis meilės romanas, kuris kiekvienai merginai ir moteriai apsuks galvą, – juk taip gera pasvajoti apie „riterį ant balto žirgo“. Tačiau santykiams nenusisekus norime atsipalaiduoti ir net nepagalvojam, kad „nekalta“ užsimiršimo terapija gali tapti sunkia priklausomybe. Paprastai vengiama ją įvardyti, nors ji gali sujaukti protą bet kuriam iš mūsų.

Romano stilius lengvas ir pagaulus. Dialogai kūriniui suteikia dinamiškumo, o psichologinės įžvalgos apie vyrų ir moterų santykius sudomins ir vyriškosios giminės atstovus.