Dick King-Smith — Mano mažasis monstriukas

pagal |

Dick King-Smith — Mano mažasis monstriukas

Kai Škotijos pakrantėje gyvenanti aštuonmetė Kirstė iš pajūrio atsineša keistą kiaušinį, niekas iš šeimynykščių nesitiki, kad kas nors išsiris. Tačiau kitą rytą Kirstė savo vonioje randa jūrų pabaisos jauniklį! Šis gyvūnas, šiek tiek primenantis arklį, rupūžę, vėžlį, ir krokodilą, atrodo pati senoviškiausia gyva būtybė iš visų, kokias tik teko matyti Kirstės šeimai. Tik senelis žino, kad keistasis gyvūnas iš tiesų yra vandens arklys!

Šis meilus sutvėrimas yra nuostabus naminis gyvūnas. Viena bėda, kad jis niekaip nenustoja augti – vis didėja ir didėja! Laikui bėgant monstriukas „išauga“ beveik visus apylinkės ežerus. Ar pavyks surasti naujus namus, kurie bus pakankamai erdvūs vandens arkliui? Pabandyk ir tu įminti Loch Neso ežero paslaptį!

Apie autorių

Šios knygos autorius gimė ir užaugo Anglijoje, Glosteršyre. Dvidešimt metų ūkininkavo, tada ėmėsi mokytojo darbo ir pradėjo rašyti vaikiškas knygas, pelniusias kritikų pripažinimą abipus Atlanto. D. Kingas-Smithas yra daugybės vaikiškų knygų autorius. Garsiausi jo kūriniai – „Lapių medžiotojos“, „Hario papūga“, „Karalienės nosis“ ir „Narsusis paršelis Mažylis“ – virto filmais ir serialais, pelniusiais įvairius apdovanojimus.

(Visited 3 times, 1 visits today)