David Safier — Bloga karma

pagal |

David Safier — Bloga karma

Svarbiausią savo gyvenimo vakarą kvaila mirtimi numirusi televizijos lai- dų vedėja Kim Langė patenka anapus ir sužino, kad yra sukaupusi labai daug prastos karmos. Tad atgimti gali tik kaip skruzdėlė. Įsigavusi į savo namus ji pamato, kad jos vietą šeimoje taikosi užimti kita moteris. Kim nenori su tuo taikstytis, tad nusprendžia žūtbūt sukaupti geros karmos ir susigrąžinti ankstesnį gyvenimą. Siekdama vėl tapti moterimi ir atsikovoti savo vyrą, ji turi nukeliauti ilgą kelią. Galbūt jai pavyks ir ji vėl atgims žmogumi? O jei taip, kas tada?
Tai išties smagi ir įtraukianti istorija, kurioje skaitytojas ras visko: gyveni- mo dramos, pinklių šeimos narių tarpusavio santykių, humoro, išminties ir, žinoma, meilę…
David Safier (Davidas Safyras) gimė 1966 m. Išgarsėjo kaip televizijos serialų „Berlynas, Berlynas“, „Nikola“ ir „Mano gyvenimas ir aš“ scenarijų autorius. Buvo apdovanotas Adolfo Grimme’s premija, Vokietijos televizijos premija ir Emmy (JAV televizijos Oskaru). Gyvena ir dirba Brėmene.
„Bloga karma“ – jo pirmasis romanas.

(Visited 5 times, 1 visits today)