Danny Silk — Kad meilė neužgestų!

pagal |

Danny Silk — Kad meilė neužgestų!

Ir vaikų, ir suaugusiųjų gerovei būtini sveiki santykiai, kai galima be baimės mylėti ir jaustis mylimiems, pažinti kitą ir leisti pažinti save. Deja, labai dažnai santykiuose netrūksta nerimo, manipuliacijų, kontrolės ir konfliktų – visko, išskyrus saugumą, meilę ar artumą. Kodėl taip yra? Tiesiog dauguma žmonių niekada nebuvo mokomi išlaikyti neužgesusią meilę, nepaisant klaidų, skausmo ir baimės.

Kurstyti meilės židinį ne taip paprasta. Tačiau jei norite išlaikyti sveikus santykius su Dievu ir kitais žmonėmis, reikės mokytis išlaikyti meilės ugnį. Denis Silkas pateikia praktinių ir taiklių pavyzdžių, kurie suteiks jums jėgų brėžti sveikiems santykiams būtinas ribas, bendrauti su meile ir galiausiai apsaugoti santykius taip, kad meilė neužgestų jokių negandų akivaizdoje.

„Denio Silko knygos – tikras atradimas. Tiek šioje, tiek knygoje „Ugdanti meilė vaikams“ autorius meistriškai piešia santykių kūrimo svarbą, brėžia būtinas ribas, skatina nugalėti baimes, pasakoja reikšmingesnius įvykius iš savo gyvenimo (daug praktinių pastebėjimų!), pastebimai ir giliai atskleidžia Dievo širdį. Šio autoriaus knygos – lyg gera sėkla, kurią pasėjus neįmanoma nesulaukti vaisių – norisi tokio bendravimo, kuris atskleidžia santykių grožį, leidžia pažinti kito unikalumą bei padeda kurti ne paviršutiniškus, o tikrus, ištikimybe grįstus santykius. Net kai žmonės mus nuvilia, taip nuostabu suprasti, kad gali nieko iš jų nereikalauti. Nes pasirinkai mylėti. Besąlygiškai.“
Aurelija Umbrasienė, dviejų vaikų mama, pedagogė, knygų vaikams autorė

Ši Danny Silk knyga „Kad meilė neužgestų!“ padės:

ŸŸ• Stiprinti tarpusavio ryšį (tarp sutuoktinių, vaikų, draugų, bendradarbių)
• Veiksmingai bendrauti
• Brėžti būtinas ribas
• Išlaikyti meilės ugnį