Christina Rickardsson — Niekada nesustok

pagal |

Christina Rickardsson — Niekada nesustok

Nuo San Paulo gatvių Brazilijoje iki Norlando Švedijoje.

„Niekada nesustok“ – tikra istorija apie tapatybės paieškas.

Christiana Mara Coelho gimė Brazilijoje visiškame skurde. Pirmuosius septynerius metus gyveno miškų olose ir elgetavo San Paulo gatvėse. Turėjo mylinčią mamą, bet vieną dieną su mažuoju broliuku atsidūrė vaikų namuose.

Christina Rickardsson užaugo Švedijoje, ją su broliu įvaikinusioje šeimoje. Buvo apsupta įtėvių dėmesio, meilės ir rūpestingumo, tačiau kankinamai ilgėjosi to, ką prarado.

Ji visada jautė, kad turi prisitaikyti – prie gatvės įstatymų, vaikų namų taisyklių ir sprendimų, prie naujos aplinkos Švedijoje. Ji buvo dvilypė asmenybė – Christina iš Norlando ir Christiana iš Brazilijos. Ne visada būdavo lengva jas suvienyti. Ir kai vieną dieną jos pasaulis visiškai sugriuvo, Christina ryžosi stoti į akistatą su praeitimi – grįžti į Braziliją ieškoti biologinės motinos ir išsiaiškinti, kas gi iš tiesų ji yra.

Christina Rickardsson įkūrė fondą „Coelho Growth Foundation“, kuris siekia padėti skurde gyvenantiems vaikams.

Atsiliepimai

„Atvira ir dėmesį prikaustanti Christinos Rickardsson istorija yra ne tik apie moterį, kuri mėgina užglaistyti įtrūkius, būdingus žmonėms, turintiems ne vienos tautos tapatybę. Ši istorija jaudina ir mintimis apie skurdą, neteisybę ir šeimos reikšmę. Tai priverčiantys susimąstyti žmogaus prisiminimai apie išgyvenimą ir savęs atradimą.“

Kirkus Reviews

„Įtraukianti istorija apie balansavimą tarp tapatybių. Christinos Rickardsson debiutas – tai nepamirštamas pasakojimas apie traumų, patirtų ankstyvoje vaikystėje, įtaką ir atsigavimą po jų.“

Booklist

(Visited 4 times, 1 visits today)