Carrie Thomas & Elizabeth Hardwick — Praeities šešėliai. Likimo muzika

pagal |

Carrie Thomas & Elizabeth Hardwick — Praeities šešėliai. Likimo muzika

Po kelių nevykusių romanų Hetė vis vien nesiliovė svajoti apie tą nuostabų princą… Ir ji jį sutiko — įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Vėliau paaiškėjo, kad jų susitikimas nebuvo atsitiktinis — Marijus specialiai atvyko į Angliją, norėdamas su ja susipažinti. Jis jai pasipiršo, ir įsimylėjėliai praleido nuostabią savaitę Italijoje.
Tik staiga Hetė sužinojo, kad Marijus jai nepasakė visos tiesos ir… sumelavo. Po ilgų kančių ir nemigo naktų Hetė vis dėlto suvokė, kad myli Marijų tokį, koks jis yra, su visais jo privalumais ir trūkumais. Ir dar ji suprato paprastą tiesą: jei tikrai myli žmogų, reikia juo ir pasitikėti, nes, kaip vėliau paaiškėjo, jokio melo ir nebuvo.

Garsią manekenę Džuliją Makolgan per vieną pasirodymą ant podiumo užpuola maniakas. Nuo to laiko mergina ima reguliariai gauti keistus laiškus… Ir netgi globojama turtingo ir įtakingo Lamberto Vindemo, su kuriuo ji susižadėjusi, anaiptol nesijaučia saugi.
O čia dar netikėta pažintis su Alanu O’Meilu, populiariu dailininku, kuriam Vindemas užsako nutapyti jos, būsimos žmonos, portretą… Senovinė Airijos pilis, egzotiška aplinka, ilgi pasivaikščiojimai… Tarp Alano ir Džulijos įsiplieskia abipusis jausmas. Ir mergina nusprendžia visiškai pakeisti savo gyvenimą…