Britney Spears — Moteris manyje

pagal |

Britney Spears — Moteris manyje

Kai buvau maža mergaitė, valandų valandas viena vaikštinėdavau tyliame miške už mūsų namo Luizianoje ir dainuodavau. […] Namo kulniuodavau taku, vedančiu pro tvarkingai apželdintą kaimynų kiemą. Kaimynai turėjo baseiną ir alpinariumą, pilną mažų glotnių akmenukų, – juos, sugėrusius dienos šilumą, būdavo taip gera priglausti prie odos. Atsiguldavau ant tų akmenukų, žiūrėdavau į dangų ir, jausdama šilumą iš apačios ir iš viršaus, mintydavau: „Galiu pasirinkti savo gyvenimo kelią. Galiu įgyvendinti savo svajones.“

 

„Moteris manyje“ – drąsus ir stulbinamai jaudinantis pasakojimas apie laisvę, šlovę, motinystę, išgyvenimą, tikėjimą ir viltį. Nepaprastai atviruose ir šmaikščiuose memuaruose Britney Spears liudija neblėstančią muzikos ir meilės galią. Ir tai, kaip svarbu moteriai pagaliau savo sąlygomis papasakoti savo istoriją.

 

2021 m. birželį visas pasaulis klausėsi Britney Spears kalbos atvirame teismo posėdyje. Poveikis, kurį padarė jos balsas – jos tiesa, buvo neabejotinas, pakeitęs pačios dainininkės gyvenimo kryptį ir daugybės kitų žmonių likimus. Knygoje „Moteris manyje“ pirmą kartą atskleidžiama neįtikėtina vienos garsiausių pasaulio popmuzikos atlikėjų kelionė ir kiek stiprybės prireikė šiam keliui įveikti.

 

***

 

Išleidusi ne vieną platininį albumą, pelniusi „Grammy“ apdovanojimą popmuzikos ikona Britney Spears yra viena sėkmingiausių ir garsiausių atlikėjų muzikos istorijoje – visame pasaulyje parduota daugiau nei 100 milijonų jos įrašų. 2021 m. ji buvo įtraukta į žurnalo Time 100 įtakingiausių žmonių sąrašą. 2012 m. Spears albumas Blackout pateko į Rokenrolo šlovės muziejaus biblioteką ir archyvus. Dainininkė gyvena Los Andžele, Kalifornijoje.