Bianca Bosker — Kamščio nunešti. Vyno įkvėpti nuotykiai su apsėstais someljė, retų vynų medžiotojais ir šelmiškais mokslininkais, kurie išmokė

pagal |

Bianca Bosker — Kamščio nunešti. Vyno įkvėpti nuotykiai su apsėstais someljė, retų vynų medžiotojais ir šelmiškais mokslininkais, kurie išmokė

Šmaikščiai ir išsamiai surašyta visa tiesa apie someljė profesiją: kelias į geriausių šios srities profesionalų elitą, nuotykiai, kurie ir man pačiai žinomi jau daugelį metų. Viskas išgyventa ir perteikta iki smulkiausių detalių.
Jeigu norite tapti gerbiamu someljė, ši knyga apie tai, kaip to siekti. Aprašyti nuotykiai nebūtinai turi atsitikti jums, tačiau pasinaudoti slaptais patarimais ir čia minimais šaltiniais labai rekomenduočiau.
Manantieji, kad someljė – visai ne profesija, nustebs šioje knygoje perskaitę, kaip ilgai kaupiamos žinios ir koks atsidavimas būdingas nuoširdžiai dirbantiems šios srities specialistams, kurie atneša restoranams sėkmę.
Žinios apie vyną neatsiejamos nuo istorijos, geografijos, politikos žinių, ekonomikos, medicinos, psichologijos išmanymo, kalbų mokėjimo, nuo pažinčių su įdomiais žmonėmis.
Bianca Bosker patvirtina tai, ką jau 15 metų sakau savo studentams: iš pradžių jūs nežmoniškai daug mokysitės ir dirbsite, kad taptumėte geriausi, o kai tokie tapsite, dirbsite ir mokysitės dar daugiau. Keliausite po pasaulį ragaudami pačius įdomiausius ir puikiausius vynus bei jų derinius su maistu, kad išmokytumėte to kitus.

Rasa Starkus
Lietuvos someljė asociacijos įkūrėja ir pirmoji prezidentė, lektorė, konsultantė

(Visited 6 times, 1 visits today)