Beata Nicholson — Beatos virtuvė: gardžiausių kepinių asorti

pagal |

Beata Nicholson — Beatos virtuvė: gardžiausių kepinių asorti

Tai trečioji Beatos receptų knyga, o pirmosios autorės knygos sulaukė neįtikėtino populiarumo Lietuvoje ir tarp kraštiečių svetur už receptų paprastumą, aiškumą, jų aktualumą. Beata atskleidžia, kad tokią knygą visada svajojo parašyti, ja naudotis ir turėti.

Tai – nepakeičiama knyga kiekvienai šeimininkei ar kulinarinius įgūdžius mėgstančiam tobulinti vyrui. Joje gausu kasdienės ir šventinės klasikos (duonos gaminiai, bandelės, sausainiai, pyragai), o įmantrias pasaulio (prancūzų, anglų, amerikiečių, australų ir kt.) virtuvės paslaptis Beata atskleidžia paprastai, su švelniu humoru ir padrąsinančiu tonu. Kasdieniški ir prašmatnūs desertai čia gula tortų, pyragaičių, tartų pavidalu. Knyga yra universali ir tinkanti kiekvienam, nes tai gali būti tarsi savotiška virtuvinė biblija ir jaunai merginai, savo gebėjimais tik pradedančiai stebinti artimuosius, ir brandžiai moteriai ar vyrui, kurie norėtų išversti iš koto kolegas ar draugus nepakartojamais, paslaptingais, ne tik gomurį, bet ir akį džiuginančiais kepiniais. Duona, pyragai ir pyragaičiai, sausainiai, tortai, pikantiški kepiniai yra tai, ką dedame ant stalo kasdien, kuo vaišiname svečius vakarais, stebiname kolegas pirmadienio ar penktadienio rytą, džiuginame artimuosius per sekmadienio pietus ar kaip vizitinę kortelę dedame ant stalo, kai reikia padaryti įspūdį.

Knygoje gausu kepinių receptų įvairioms progoms, šeimos susibūrimams, įprastiems sekmadieniams ar tiesiog kasdienybei paįvairinti. Beata atvirai dalijasi savo žiniomis, jausmais, istorijomis ir paprastais patarimais, praverčiančiais virtuvėje visur ir visada.