Anthony Horowitz — Audrašauklis

pagal |

Anthony Horowitz — Audrašauklis

ANTHONY HOROWITZAS (1955 m., šiaurinis Londonas) jau aštuonerių metų žinojo, kad taps rašytoju. Be knygų vaikams, kuria scenarijus populiariems kriminaliniams televizijos serialams („Midsomerio žmogžudystės“ ir kt.). Kai nerašo, keliauja po pasaulį, nardo egzotiškų kraštų jūrose ir nepraleidžia progos užsukti į kino teatrą. Rašytojo vardą ypač išgarsino knygų serija apie keturiolikmečio agento Alekso Raiderio nuotykius (parduota jau apie 10 mln. egzempliorių per 30 kalbų, kuriamas vaidybinis filmas).

Parašė 2003 Children’s Book premijos laureatas

Susipažinkite su Aleksu Raideriu, paaugliu — šnipu per prievartą.
Kai įtartinomis aplinkybėmis miršta jo globėjas, keturiolikmečiui Aleksui Raideriui pasaulis apvirsta aukštyn kojomis. Per kelias dienas jis iš moksleivio tampa nepaprastu šnipu. Prievarta užverbuotas Didžiosios Britanijos saugumo, Aleksas
dalyvauja sunkiose mokymo pratybose. O paskui, apsiginklavęs nepaprastais jam asmeniškai pagamintais slaptais prietaisais, jis išvyksta vykdyti savo pirmos užduoties. Aleksas keliauja į Kornvalio miškų tankmes, kur multimilijonierius Herodas Seilis pramoniniu būdu gamina kompiuterius „Audrašauklius“. Seilis yra pasižadėjęs juos už dyką išdalyti visoms Didžiosios Britanijos mokykloms. Bet slaptosios tarnybos agentai įtaria multimilijonieriaus klastą.
Išsiaiškinti tiesą gali tik Aleksas. Bet laikas baigiasi ir jam netrukus iškyla mirtinas pavojus. Atrodo, kad jo pirmoji užduotis veikiausiai bus paskutinė…

Knyga tave užvaldys laukimo įtampa, narsa ir įžūlumu — ir jau nuo pat pirmo puslapio!.. Pasirenk spartaus, tartum filme, veiksmo scenoms.
The Times

Tobulas herojus… Autentiška XXI amžiaus medžiaga.
The Daily Telegraph

Puikus stilius, nepaprastai įdomu, įtampos kupini nuotykiai. Kas nori būti panašus į Džeimsą Bondg, nepaleis knygos iš rankų….
The Guardian

(Visited 5 times, 1 visits today)