Anne Cassidy — Sunki meilė

pagal |

Anne Cassidy — Sunki meilė

Apysaka „Sunki meilė“ – jau trečioji garsios anglų rašytojos Anne Cassidy knyga, išleista leidyklos „Gimtasis žodis“. 2006 metais Lietuvos knygynuose pasirodė „Dingusi Džudė“ ir „Ieškant Džei Džei“.

Prieš kelerius metus Anne Cassidy laikraštyje perskaitė istoriją apie vaikinų gaują, žiauriai sumušusią žmogų. Šioje istorijoje neįprasta buvo tai, kad vieno jų mergina nuėjo į policiją ir papasakojo tai, ką žinojo. Rašytoja žiūrėjo televizijos laidą, kurioje dalyvavo ta mergina. Anne Cassidy susižavėjo šiuo drąsiu ir teisingu jauno žmogaus poelgiu. Kita vertus, stebėjosi suaugusiais žmonėmis, kaimynais, pasmerkusiais merginą ir jos tėvus dėl to, kad jie kreipėsi į policiją.

Apysakoje „Sunki meilė“ pasakojama apie šešiolikmetę Džiną. Ji įsimylėjo vyresnį vaikiną. Tonis yra žavus, jautrus ir dėmesingas jaunuolis. Jis dėvi brangius drabužius, turi automobilį. Tačiau pinigai iš dangaus nebyra. Iš pradžių Džina stengiasi nekreipti dėmesio į vaikino ne visai švarius verslo reikaliukus. Kartą Tonis įsivelia į rimtą bėdą… Džina privalo apsispręsti, kaip jai elgtis toliau.