Anna Johannsen — Mergaitė pajūryje

pagal |

Anna Johannsen — Mergaitė pajūryje

Serija: „Salų komisarė #2“.

Vyriausioji komisarė Lena Lorencen dalyvauja plataus masto paieškose Šiaurės Fryzų saloje Fiore. Dingo keturiolikmetė Marija Logener, kilusi iš ekstremaliai religingos šeimos ir visų apibūdinama kaip pagal savo amžių neįprastai brandi. Antrą paieškos dieną mergaitė randama nuošaliame pajūrio ruože su perpjautomis venomis.

Lenai ir jos jaunajam kolegai Johanui Grazmanui tuojau kyla įtarimas, kad tai – ne savižudybė. Marijos tėvai vengia bendradarbiauti su policija, tačiau jie pasirodo esą ne vieninteliai, lyg ir turintys ką slėpti.

Žingsnis po žingsnio tyrėjai skverbiasi į mergaitės gyvenimą ir paslaptis. Vyriausioji komisarė įsitikinusi, kad bylos raktas glūdi būtent čia.

Be to, Lena susiduria ne tik su profesiniais iššūkiais. Jos laukia nelengva užduotis: apsispręsti, ar gyventi kartu su jaunystės dienų draugu Erku, ir įvertinti, kokią įtaką darbui Žemės kriminalinės policijos biure turėtų persikėlimas į Amrumą. Ir ar gali ji atleisti tėvui, kurio nematė jau keturiolika metų?

Anna Johannsen nuo vaikystės gyvena Šiaurės Fryzijoje. Jai patinka regiono kraštovaizdis ir žmonės, o ypač – Šiaurės Fryzų salos, kuriose ir vyksta detektyvinių romanų serijos „Salų komisarė“ veiksmas.

Po pirmos bylos Amrumo saloje (knyga „Lavonas paplūdimio krėsle“) vyriausioji komisarė Lena Lorencen tiria nusikaltimą Fiore.

(Visited 34 times, 1 visits today)