Amanda Quick — Apgaulė

pagal |

Amanda Quick — Apgaulė

Užburianti ir paslaptinga romantinių trilerių rašytojos Amandos Quick knyga „Apgaulė“ šįkart nukels į lobių ir piratų laikus. Nuo jaukaus kaimiško namuko Dorsete iki didingo paslaptyse nugrimzdusio dvaro veda stulbinanti istorija apie prarastą piratų auksą ir legendinę meilę…

Olimpijos Wingfild gyvenimas nuobodokas ir šiek tiek erzinantis. Ji priversta auginti savo tris padaužas sūnėnus, likusius be mamos. Tačiau intelektuali ir guvi moteris kur kas labiau trokšta atsiduoti savo didžiausiai aistrai – senoviniuose rankraščiuose ieškoti užuominų apie seniai dingusius lobius. Į jos rankas netikėtai patekęs paslaptingas dienoraštis, kurio neįmanoma iššifruoti, tikra dovana senoviniais rankraščiais besižavinčiai Olimpijai.

Netikėtai į Olimpijos biblioteką užsukęs neįtikėtinai žavingas nepažįstamasis Olimpijos gyvenimą aukštyn kojomis.

Aukštas, tamsus, ryškių veido bruožų ir ilgais juodais plaukais, jis Olimpijai primena vyrą, nužengusį tiesiai iš piratų laivo. Negana to, Olimpija sužino, kad jos žavingas nepažįstamasis yra ne šiaip sau mokytojas, o pagarsėjusių piratų palikuonis.
Jis tarsi slapčiausių Olimpijos svajonių įsikūnijimas – bebaimis piratas, persirengęs mokytoju, kurio svaiginantys bučiniai ir kvapą gniaužiančios istorijos apie keliones užburia širdį.

Kas šis žavus džentelmenas? Ar jis tikrai piratų palikuonis? Kokias tamsias paslaptis jis slepia? Ar jį domina neperskaitytas senovinis dienoraštis? Jis tikrai susižavi Olimpija ar tai tik žaidimas? Kodėl jis taip nori įsibrauti į jos gyvenimą?
Netrukus tarp jų užsimezga aistringas romanas, kuris įtraukia Olimpiją į pavojingą mylimojo gyvenimą.
Vyrą persekioja seni priešai ir dar senesnės paslaptys. Šie praeities šešėliai įvels juos ne tik į paslėptų turtų, bet ir į meilės, vertos daugiau nei auksas, paieškas.

(Visited 88 times, 1 visits today)