Alfredo Abarca — Įslaptinta byla

pagal |

Alfredo Abarca — Įslaptinta byla

Romano veiksmas sukasi teisininkų aplinkoje. Jauna graži advokatė Mersedesa Laskano imasi sunkios bylos — ginti moterį, kurią giminaičiai laiko uždarytą pamišėlių namuose, nors ji sveika. Mersedesa dirba viename advokatų biure, tvarko verslininkų sutartis, ši byla ne iš jos srities, bet ji labai ja susidomi ir net nuvažiuoja į beprotnamį susitikti su tariama ligone.

Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip jai pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Ta moteris nepaprastai turtinga. Sukurpę bylą, kad ji neveiksni, giminaičiai valdo didžiulį jos kapitalą ir nė neketina jo atsisakyti. Gražuolei advokatei prireikia viso jos žavesio, patrauklumo, sumanumo ir draugų pagalbos, kad nugalėtų sukčius.

Per visą romaną neatslūgsta įtampa, prikaustanti skaitytojo dėmesį, įtraukianti jį į intrigų, konspiracijos, detektyvinių nuotykių sūkurį. Nors knyga nemažos apimties, ją norisi perskaityti vienu prisėdimu.

Šis trileris susilaukė didelės sėkmės ne tik Argentinoje ir ispanakalbėse šalyse, bet buvo išverstas į anglų kalbą ir JAV perkamas taip pat gerai kaip J. Grishamo knygos.

(Visited 1 times, 1 visits today)