Aidan Macfarlane & Ann McPherson — Sveikatos fanatiko dienoraštis

pagal |

Aidan Macfarlane & Ann McPherson — Sveikatos fanatiko dienoraštis

Kai Pito Peino dienoraštis išvydo dienos šviesą, pasaulis nuščiuvo: paaugliai jį tiesiog graibstė, o lengviau atsidusę mokytojai ir išgąsdinti tėvai slapta domėjosi karščiausiomis naujienomis.
Puikus skaitalas visiems paaugliams, kurie norėtų daug ką sužinoti, bet drovisi klausti, ir suaugusiesiems, kurie šį tą žino, bet pernelyg drovisi atsakinėti į tokio pobūdžio klausimus.

Žinoma, nemanai, kad smirdi kaip Afrikos tapyras, bet būk realistas: tarp žmonių irgi sutiksi smirdalių. Ką jau kalbėti apie begales spuogų, įvairiausius skausmus ir alergijas, lytinio gyvenimo pavojus (gyvenimo? Kažin ar tai galima pavadinti gyvenimu?). O dar narkotikai, girtuokliavimas Ir visokiausi šeimyniniai nemalonumai… Verta paskaityti mano dienoraštį. Sužinojęs apie mano problemas, galbūt lengviau išspręsi savąsias.
PITERIS PEINAS (BEVEIK 15 METŲ)

„Pagaliau! Knyga hipochondriškiems ir rafinuotiems paaugliams – tokiems kaip aš! Prarijau ją pernakt ir (kai tie paukštpalaikiai pradėjo savo rytinę kakofoniją) supratau, kad turiu 110 ligų; 15 sunkių ir 10… mirtinų!“
ADRIANAS MOULAS