Agnė Bausienė — Juodasis ratas

pagal |

Agnė Bausienė — Juodasis ratas

2020-tų metų pradžioje Agnė Bausienė debiutavo su meilės istorija „Tarnybinis romanas“. Vos išsiuntusi knygą leidyklai ji sėdo rašyti dar vienos ir vos per mėnesį sukūrė intriguojantį romaną „Juodasis ratas“. Tai gerokai tamsesnė istorija, kuri paliečia prekybos žmonėmis temas, tačiau ir čia netrūks nei meilės, nei nuotykių.

Elitinis klubas Juodasis ratas vienija apie šimtą skirtingų vyrų. Visi jie yra įvairaus amžiaus, išvaizdos ir dirba skirtingose srityse. Tačiau šią gaują vienija vienas dalykas – pinigai. Jei neturi vieno kito milijono savo sąskaitoje, net nesitikėk patekti į Juodąjį ratą, o patekęs, nesitikėk, kad pavyks iš jo ištrūkti.

Prekės, kurios parduodamos slaptame rato aukcione kainuoja nuo šimto tūkstančių eurų, o pirkėjai nevaldo jaudulio ir kiekvieno produkto pristatymo laukia lyg šventės.

Adamas yra aukciono vedėjas. Tas žmogus, kuris pristato prekę ir tris kartus stukteli plaktuku į stalą, kai ji parduodama už didžiausią pasiūlytą sumą. Tačiau jam sunku susitaikyti su tuo, kad pardavinėja ne ką kitą, o gyvas moteris. Iš kur jos atsiranda aukcione Adamas nežino, tačiau net ir jam aišku, kad nupirktos merginos prapuola amžiams. Niekas niekada jų nepasiges, nes moterys neturi artimųjų ar draugų.

Apie tai, ką, net ir kelių milijonų nepagailėję, vyrai daro su nupirktomis merginomis, Adamas galvoti nenori. Tačiau vieną dieną jis į rato istoriją įsipainioja negrįžtamai – padeda pabėgti pasmerktai merginai. Prasideda lenktynės su laiku ir kova dėl išgyvenimo. Ar pavyks Adamui išardyti Juodąjį ratą ir išnešti sveiką kailį?

„Juodasis ratas“ – kupinas intrigų romanas, kuriame pinasi pogrindinio kriminalinio pasaulio intrigos, purvini turtingųjų žaidimai, kerštas ir, aišku, meilė.

Agnė Bausienė jau mokykloje mėgo rašyti. Dešimtoje klasėje ji sukūrė pirmąjį paauglišką meilės romaną, kurio niekam nerodė, tačiau iki šiol paskaito, kai nori pakelti sau nuotaiką. Po mokyklos autorė studijavo Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultete. Studijų metu taip pat nenustojo rašyti, tačiau tik trečią knygą, kurią pradėjo gimus dukrai, išdrįso pasiūlyti leidyklai. Taip skaitytojus pasiekė „Tarnybinis romanas“. „Juodasis ratas“ – antroji knyga leidžiama praėjus tik pusmečio po debiutinės, tačiau autorė teigia, kad kitas romanas taip pat ilgai neužtruks ir jau yra pakeliui.

(Visited 403 times, 1 visits today)