A. J. Rich — Ranka, kuri tave maitina

pagal |

A. J. Rich — Ranka, kuri tave maitina

Skaitomiausių The New York Times knygų sąraše pabuvojęs psichologinis trileris „Ranka, kuri tave maitina“ – šiuolaikiška kriminalinė istorija apie moterį, pakliuvusią į sociopatiško išnaudotojo pinkles.

Morgana – trisdešimtmetė mergina, gyvenanti suplanuotą ir ramų gyvenimą. Ji netrukus baigs teismo psichologijos studijas ir šiuo metu rengia baigiamąjį darbą apie aukos psichologiją. Po mokslų jos laukia vestuvės su sužadėtiniu Benetu. Jis kitoks nei ankstesni jos mylimieji – nors kartais ir pavyduliauja, vertina Morganą kaip asmenybę, elgiasi kilniai ir yra patyręs lovoje. Tačiau ilgainiui mergina pastebi, kad Benetas pernelyg ją savinasi ir jaučia antipatiją jos augintiniams – Pirėnų kalnų šuniui ir dviems pitbulio mišrūnams. Ji darosi įtari.

Vieną dieną iš paskaitų grįžusią Morganą šokiruoja šiurpus vaizdas – ją pasitinka krauju susitepę jos šunys. Tačiau dar didesnis smūgis merginos laukia nuėjus į miegamąjį – ten guli kraupiai sudraskytas jos sužadėtinio kūnas. Siaubo apimta mergina nesupranta, kodėl gyvūnai taip žiauriai pasielgė. Netrukus namuose jau darbuojasi policijos pareigūnai, kurie išgabena jos augintinius į prieglaudą, o Morganai prireikia rimtos psichologo pagalbos.

Atsigavusi po psichologinės reabilitacijos, Morgana susiruošia pranešti Kvebeke gyvenantiems Beneto tėvams apie įvykusią tragediją, tačiau niekaip negali su jais susisiekti, nes… jų paprasčiausiai nėra. Mergina negali rasti ir paties sužadėtinio buto Monrealyje – romano siužetas įgauna pagreitį. Kas vis dėlto buvo Benetas? Ar jis tikrai buvo tas, kuo sakėsi esąs? Kodėl visos ankstesnės Beneto merginos paslaptingai miršta viena po kitos? Morgana, norėdama išsaugoti savo gyvybę, privalo išnarplioti šias mįsles.

(Visited 14 times, 1 visits today)